Poznaj nasz zespół

Dobrze dobrany zespół specjalistów to motor napędowy każdego biznesu. 

Poznajmy się bliżej:

Tomasz Stańczuk

Tomasz Stańczuk

Fizjoterapia

Od 11 lat pracuje i rozwija się w zawodzie. Wyróżnia go empatyczne podejście do pacjentów, oraz wielkie zaangażowanie. Stale uzupełnia swoją praktykę szkoleniami i sympozjami, dzięki czemu nie są mu obce najnowsze rozwiązania fizjoterapii na całym świecie. 

Beata Jałocha

Beata Jałocha

Dietetyka

Dietetyka to nie tylko jej zawód, ale również pasja. Wyróżnia ją ogromne doświadczenie mimo młodego wieku. Mówi, że najważniejsze w jej pracy to indywidualne podejście do każdego pacjenta. A dobra dieta, to dieta szyta na miarę. Jest dietetykiem z 6 letnim doświadczeniem. 

Aleksandra Kuzaj-Kosek

Aleksandra Kuzaj-Kosek

Psycholog

Absolwentka psychologii klinicznej na USWPS, ukończyła również studia podyplomowe z zakresu interwencji kryzysowej. Specjalizuje się we wspieraniu we wprowadzaniu zmian i rozwoju osobistym, a także przeciwdziałaniu przemocy w miejscu pracy. Doświadczenie trenerskie zdobywała szkoląc zarówno z umiejętności miękkich takich jak komunikacja, negocjacje, asertywność, rozwiązywanie konfliktów, rekrutacja i motywacja pracowników.

Od 2009 roku jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Antymobbingowego w Warszawie, gdzie pro bono udziela porad psychologicznych, przygotowuje klientów do wystąpień przed sądem, a także odpowiada za współpracę międzynarodową Stowarzyszenia. Jako konsultantka w Pogotowiu Niebieska Linia zajmowała się m.in. prowadzeniem indywidualnych konsultacji z osobami w trudnych sytuacjach życiowych. Jako członek Zespołu Pomocy Rodzinom Poszkodowanych w Polskich Liniach Lotniczych LOT udziela konsultacji oraz pomocy psychologicznej osobom, które zostały poszkodowane w wypadkach i katastrofach lotniczych lub ich rodzinom. Wykładowczyni na Akademii Leona Koźmińskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.