Dla kogo?

Naszych klientów możemy podzielić na cztery grupy tematyczne. A Ty do której grupy należysz?

Nadwaga
Program skierowany do osób z nadwagą lub otyłością. W ramach tego programu skupiamy się z jednej strony na stopniowym zredukowaniu masy ciała poprzez połączenie indywidualnie dobranej diety oraz zestawu ćwiczeń precyzyjnie dobranych do możliwości każdego klienta. Równolegle pracujemy nad budowaniem zdrowych nawyków, a także pozytywnego podejścia do własnego ciała.
Dobre życie

Program dla wszystkich, którym zależy na prowadzeniu zdrowego i świadomego trybu życia. Dbanie o zbilansowaną dietę, odpowiednią aktywność fizyczną i troska o dobrostan psychiczny to duże wyzwanie. Program ten ma ułatwić to zadanie, dostarczyć rozwiązania uszyte na miarę potrzeb i możliwości każdego klienta, tak by w codziennym pośpiechu nie musiał odkładać troski o siebie „na później”.

Dzieci

Problem nadmiernej masy ciała występuje już u małych dzieci. WHO alarmuje, że jeśli obecne trendy utrzymają się, to do 2025 roku na świecie będzie ok. 70 mln dzieci do 5 roku życia z nadmierną masą ciała. Dzieci i młodzież z otyłością z dużym prawdopodobieństwem pozostaną otyłe także po osiągnięciu dorosłości i będą miały zwiększone ryzyko zachorowania na choroby prowadzące do obniżenia jakości i długości ich życia. Nasz program skierowany do dzieci ma na celu w sposób łagodny i bezstresowy pomóc im w zmniejszeniu masy ciała. W tym celu opracowujemy diety dziecięce w taki sposób, by dzieci nie czuły że muszą rezygnować z tego co im smakuje. Jednocześnie duży nacisk kładziemy w ramach tego programu na edukację dzieci i ich rodziców, na wprowadzeniu zdrowych nawyków, które w przyszłości pomogą im kontynuować zdrowy tryb życia. Rolą naszego psychologa w tym programie jest wspieranie zarówno dzieci jak i ich rodziców, nauka dobrych strategii radzenia sobie ze stresem oraz samoakceptacji. 

Zdrowie

Nadmierna masa ciała, a szczególnie otyłość sprzyja rozwojowi wielu chorób m.in. cukrzycy typu 2, chorobom układu sercowo-naczyniowego, niektórym typom nowotworów. Ten program skierowany jest do osób, u których już występują te schorzenia bądź które są w grupie podwyższonego ryzyka ich wystąpienia. W ramach tego programu dieta komponowana jest pod kątem profilaktyki lub wspomagania leczenia konkretnych chorób, a aktywność fizyczna dobierana tak, by nie przeciążać organizmu klienta.

Cele:

Wyznacz sobie cele, a my pomożemy Ci je zrealizować.
Z nami sukces jest gwarantowany.